Ceny za nasze usługi są konkurencyjne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt na export@smartchina.pl lub poniższy formularz.

 

Chiny to potężny kraj wielkości Europy z niemalże półtora miliardem potencjalnych klientów.
Skala rynku robi wrażenie a obecność na nim jest marzeniem niejednego producenta z zachodu.
W przeciwieństwie do starego kontynentu, Chiny nie dzielą się na pojedyncze kraje, wśród których każdy ma własne przepisy, język i odmienne preferencje. Państwo Środka jest największym odbiorcą usług i produktów, każdej zagranicznej firmy, która z sukcesem wprowadziła swój produkt na ich rynek. Niestety, nie wszystko jest takie piękne. Walka o rynek chiński jest opłacalna, ale często kosztuje dużo nakładów czasowych i nerwów ze względu na jego unikalną specyfikę bardzo odmienny system działania od znanego nam w Europie.

 

Prosimy jednak nie zrażać się tym. Jesteśmy tutaj dla Państwa i razem przejdziemy przez Wielki Mur.

Zapytaj o cenę

Badanie rynkowe. Czas realizacji do 30 dni. Analiza wymogów prawnych związanych z eksportem oraz dystrybucją na rynku chińskim. Poznają Państwo chińskie wymogi celne oraz wymagania prawne związane z legalną dystrybucją.
Przeprowadzimy badanie rynku, wyszukamy branżowe wystawy expo, sprawdzimy co oferuje konkurencja i w jakiej cenie. Wstępnie wyszukamy potencjalnych klientów, kontrahentów lub inwestorów i przekażemy Państwu dane kontaktowe.

Zapytaj o cenę

Design produktu. Czas realizacji do 14 dni. Opierając się na wieloletnich doświadczeniach i doskonałej znajomości rynku chińskiego dostosujemy produkt pod wymogi lokalnego rynku tak, aby zwiększyć jego potencjał sprzedażowy. Oferujemy tłumaczenia na język chiński opisu produktu, instrukcji, metki, nowy design graficzny, modyfikujemy budowę lub skład pod gusta chińskie oraz przepisy prawne.

Zapytaj o cenę

Wspieramy Państwa w trakcie wyjazdu do Chin, oferujemy tłumacza w języku polskim lub angielskim. Możemy pomóc zarezerwować nocleg i transport na miejscu, wydrukować ulotki, katalogi lub wizytówki.

Zapytaj o cenę

Oferujemy pomoc w organizacji własnej wystawy na targach expo w Chinach. Rezerwacja miejsca, projekt wystawy, wydruk i tłumaczenia materiałów reklamowych. Mogą Państwo zamówić tłumacza w języku polskim, angielskim oraz hostessy. W razie potrzeby pomożemy również zarezerwować nocleg i transport na miejscu.

Zapytaj o cenę

Smart China Group może wziąć Państwa interesy pod swoje skrzydła, zostać Państwa przedstawicielem na rynku chińskim, zadbać o reklamę, rozbudować sieć dystrybucyjną na terenie całych Chin. W zamian za opłatę kwartalną będziemy Państwa odziałem głównym w Chinach. Kierujemy odprawami celnymi, aranżujemy powierzchnię magazynową, rozwiązujemy problemy logistyczne oraz prawne.

 

Możemy pomóc w znalezieniu właściwego partnera biznesowego w Chinach oraz zweryfikować wiarygodność dowolnej chińskiej firmy. Jeżeli planują Państwo wejść i zaistnieć ze swoimi produktami na olbrzymim i dynamicznie rozwijającym się rynku jakim są Chiny to jesteśmy odpowiednim partnerem dla takiego przedsięwzięcia.