Ceny za nasze usługi są konkurencyjne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt na import@smartchina.pl lub za pośrednictwem formularza.

Zapytaj o cenę

Przeprowadzamy wywiad z Państwem, poznajemy wymagania dotyczące specyfikacji produktu, czasu realizacji i formy dostawy. Rozpoczynamy wnikliwe badanie rynku. Realizacja od 7 do 14 dni roboczych w zależności od złożoności zlecenia. Po zakończeniu badania klient otrzymuje listę dostawców uwzględniającą chińskie nazwy firm, adresy i pozostałe dane kontaktowe.

Zapytaj o cenę

Spotkanie businessowe w Chinach z kontrahentem lub wyjazd na targi Expo. Po konsultacji, Państwem pomagamy zaaranżować bilety lotnicze, transport w Chinach, nocleg oraz świadczymy usługi w zakresie tłumaczenia.

Zapytaj o cenę

Kontrola przed wysyłką. Przyjętym standardem płatności w Chinach jest 30% przedpłaty oraz wpłata pozostałych 70% należności za towar po załadowaniu towaru do portu lub odbioru przez firmę przewozową. Niestety, zdarzają się przypadki, że towar otrzymany przez klienta nie spełnia wymagań np. nieprawidłowy rozmiar, ilość, kolor, model lub jakość nie jest zgodna z zamówieniem. W celu uniknięcia problemów i dodatkowych kosztów, oferujemy kontrolę towaru przed wysyłką oraz wpłatą pozostałej należnej kwoty.

Zapytaj o cenę

Weryfikacja potencjalnego kontrahenta. Podczas audytu dostawcy weryfikujemy podstawowe dokumenty potwierdzające wiarygodność, sprawdzamy konta bankowe, a przede wszystkim licencje eksportowe uprawniające do wywozu towaru na teren Unii Europejskiej. Audyt obejmuje profil fabryki, pracowników, urządzenia i zaplecze techniczne oraz weryfikację dokumentów. Klient otrzymuje informację, czy warto podejmować współpracę z danym partnerem czy nie. Ten najprostszy model audytu warto poszerzyć o kontrolę przedprodukcyjną.

Badanie rynku

Przeprowadzamy badanie rynku w oparciu o dostarczoną specyfikację produktu. Znajdujemy dostawców i pozyskujemy ofertę oraz wstępną wycenę. W razie potrzeby tłumaczymy ofertę na język polski. Przesyłamy Państwu ofertę, wycenę oraz kontakt do dostawcy.

Delegacja do Chin

Zachęcamy Państwa do przyjazdu do Chin. Osobiste spotkanie z dostawcą, obejrzenie fabryki i towaru. Pomożemy umówić spotkanie, zaaranżować transport i nocleg. Tłumacz w języku polskim. Oferujemy pomóc w dalszych negocjacjach.

Próbki

W zależności od specyfikacji poszukiwanego produktu, zalecamy pozyskanie próbek towaru i przeprowadzenie testów we własnym zakresie.

Zapytaj o cenę

Pakiet ABC jest roczną rozbudowaną usługą. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie, łącznikiem z Chinami przed i po zakupie.

Zamówienie

Na tym etapie nasi klienci czasami podejmują się ostatnich negocjacji określając cenę oraz rozmiar zamówienia. Fabryka szacuje czas realizacji zamówienia. Klient jest proszony o wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia.

Kontrola i odprawa celna w Chinach

W oparciu o dostarczone przez Państwa informacje sprawdzamy zgodność towaru z zamówieniem. Kontrola jest przeprowadzona przed wysyłką oraz wpłatą pozostałej należności, czyli 70% wartości zamówienia.

Obsługa pozakupowa

Zostajemy na okres roku Państwa łącznikiem z wybranym chińskim partnerem handlowym. Dbamy o płynność i bezpieczeństwo dalszej współpracy.